reklamı kapat

POPÜLER

Netflix’in yeni dizisi The OA gizemli havasıyla dikkat çekiyor [Video]

Westworld‘ün sezon finali yapmasıyla oluşan boşluğu doldurabilecek yeni bir dizi geliyor. Netflix gizemli bir yapım olan The OA için ilk tanıtımı paylaştı.

The OA‘ya dair bildiklerimiz oldukça kısıtlı. Netflix bir süre önce böyle bir proje üzerinde çalıştığını ve ilk sezonun 2016’nın sonlarına doğru geleceğini duyurmuştu. Ancak bunun dışında yapıma dair hiçbir bilgi paylaşılmadı. Aradan geçen uzun zamanın ardından bir anda dizinin ilk tanıtımı ortaya çıktı. Henüz resmi bir özet paylaşılmasa da, genç bir kadının uzunca bir süredir kayıp olduğu belli oluyor. Geçen yılların ardından birden ortaya çıkıyor. Üstelik kaybolduğu sırada gözleri görmezken şimdi düzelmiş görünüyor. Aynı zamanda ailesine döndüğü sırada alternatif bir evrende yaşanan anılara sahip gibi görünüyor. Tabii tüm bunların ne kadarının gerçek, ne kadarının hayal olduğunu ayırt etmek şimdilik mümkün değil. Buna rağmen dizinin gizemli yapısı potansiyel seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Brit Marling, Scott Wilson, Brendan Meyer, Brandon Perea, Patrick Gibson gibi isimlerin rol aldığı The OA ilk sezonuyla 16 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkacak. Diziden paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.