reklamı kapat

POPÜLER

netflix

Netflix’in yeni iddialı gerilim dizisi: Ruh Avcısı [Video]

Netflix’in merakla beklenen yeni yapımı Lost in Space hakkındaki detayları kısa bir süre önce sizlere aktarmıştık.

Paylaştığımız bu haberin üzerinden çok geçmeden Netflix’in yeni iddialı projesi Ruh Avcısı hakkındaki detayları paylaşmak istiyoruz. Netflix, gerilim dolu yeni dizisi Ruh Avcısı’ndan kamera arkası görüntülerinin de olduğu özel bir video paylaştı. Videoda, dizinin oyuncu kadrosu ve teknik ekibi 19. yüzyılda ortaya çıkan tartışmalı psikoloji ve adli tıp yöntemleri üzerine konuşuyor.

New York şehrinin “Yaldızlı Çağ”ında, kentin tekinsiz bölgelerinde geçen korkusuz bir psikolojik gerilim olan Ruh Avcısı, Laszlo Kreizler’ın (Daniel Brühl, Soysuzlar Çetesi, Zafere Hücum, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı) öyküsünü anlatıyor. Dr. Kreizler, tartışmalı ve yeni bir çalışma sahası olan ruh hastalıklarını iyileştirme üzerine odaklanan, zeki ve saplantılı bir “Ruh Avcısı”dır. Ayrıca Kreizler, kurbanlarını genç oğlanlar arasından seçen ve daha önce hiç görülmemiş şekilde işlediği cinayetlerle ilgili birtakım ritüeller gerçekleştiren bir katili yakalamanın anahtarını elinde tutmaktadır. Caleb Carr’ın hayranların beğenisini toplayan ödüllü kitabından uyarlanan Ruh Avcısı, Luke Evans (Trendeki Kız) ve Dakota Fanning’in (Pastoral Amerika) öne çıkan performanslarıyla diğerlerine hiç benzemeyen, yüzyıl dönümünde geçen sürükleyici bir cinayet gizemi sunuyor.

Ruh Avcısı’nda Luke Evans, gazetede çizimler yapan John Moore’u canlandırıyor. Dakota Fanning, kararlı bir şekilde kentin ilk kadın polis dedektifi olmaya çalışan hırslı sekreter Sara Howard rolünde karşımıza çıkıyor. Dizide ayrıca polis komiseri Theodore Roosevelt’i canlandıran Brian Geraghty (Ölümcül Tuzak), tedirgin edici gizemi ortaya çıkarmaya yardımcı olan ikiz kardeşler Marcus ve Lucius Isaacson’ı canlandıran Douglas Smith (Miss Sloane) ve Matthew Shear (Bayan Amerika), Dr. Kreizler’ın şoförlüğünü ve ayak işlerini yapan sert genç oğlan Stevie’yi canlandıran Matt Lintz (Pixels) yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ruh Avcısı ne zaman yayına girecek?

Ruh Avcısı, 19 Nisan’da Fransa ve Amerika dışında tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak. Diziyi tüm dizi tutkunları gibi biz de dört gözle bekliyoruz.

Video