reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Qashqai N-Tech

Nissan Qashqai N-Tec için yeni detaylar paylaşıldı

Kısa süre önce tanıtımı gerçekleştirilen modellerden birisi olan Nissan Qashqai N-Tec, beraberinde getirdiği farklılıkları net şekilde ortaya koyuyor.

Advertisement

Geçtiğimiz hafta içerisinde ailenin üç farklı sınıfta yer alacak sınırlı bir serinin duyurusunu gerçekleştiren Nissan, araçları Avrupa pazarındaki kullanıcılara sunmaya hazırlıyor. X-Trail, Micra ve Qashqai olmak üzere üç farklı modele indirgenen N-Tec isimli paket, araçların görünümü noktasında algıyı bir üst noktayı vadediyor. Kısa sürede ilgi gören aileyle ilgili bugün yeni bir paylaşım yapan Japon üretici, resmi kaynaklari üzerinden Nissan Qashqai N-Tec için daha detaylı fotoğraflar yayınladı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Qashqai N-Tec donanım özellikleri

İlk bakışta premium bir hissiyat uyandıran mat siyah renk hakimiyetine sahne olan N-Tec versiyonları, donanım olarak ailenin en üstünde yer alıyor. Qashqai’de standart olarak dış rengi tamamlayan 19 inçlik jant seti, karartılmış ışıklandırma grubu ve ızgarayı özel renk seçeneğiyle birlikte ön plana çıkarabiliriz. Kokpit bölümünde de siyahın asaletinden faydalanan Nissan, Alcantara döşemelerle bu hissiyatı malzeme olarak da destekliyor. N-Tec’in beraberinde getirdiği standart donanımların belki de en önemlisi teknolojik destekleri. Yarı otonom Nissan Propilot asistanlarının tamamı burada standart olarak sunuluyor. Bu asistanlar gereken uzun sürüşlerde, gerekse sıkışık trafiklerde doğrudan sürüşe aktif müdehale ederek güvenliği sağlayacak. Park yardımcısını da bu noktada belirtmeden geçmeyelim.

İlginizi çekebilir

Genesis GV80