reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon oyununa geri döndü; 12. bölümden ilk ipucu

Lucifer 5. sezon için başlattığı tahmin oyununa 12. bölümle beraber geri dönüyor. Netflix dizisinin 12. bölümünden ilk ipucu paylaşıldı.

Lucifer 5. sezon duyuruları yeni yıl tatili, spoiler’lı isimler derken bir duraklama evresine girmişti. 5. sezonuyla beraber hayranlarına veda edecek olan Netflix dizisi, nihayet “açıklaması gereken” detayları açıkladıktan sonra karşımıza çıktı. 10. bölümde bizi müzikalle karşılayacak olan dizinin 11. bölüm ismi de açıklanmıştı. Müzikal bölüm detaylarına buradan, 11. bölümün ismine dair haberimize ise buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise 12. bölümün adını tahmin etme zamanı. Ancak bu seferki biraz zor olacak gibi. Beş kelimeden oluşan isim için hayranların her zamanki gibi bir tahmini bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon toplamda 16 bölümden oluşuyor

Beş kelimelik ismin ilk kelimesi 6 harfli ve D ile başlıyor. İkinci kelime 8 harfli ve dördüncü harfi İ. Daha sonra bizi iki nokta üst üste karşılıyor ve 5 harfli D ile biten üçüncü kelimeye üç harfli bağlaç ve ikinci harfi f olan 6 harfli bir kelime eşlik ediyor. İlk tahmin mi? Hayranların ağırlıklı ilk tahmini bölümün isminin Daniel Espinoza: Naked and Afraid olduğu yönünde. İlk kısmın Daniel Espinoza olduğu konusunda ise neredeyse herkes hemfikir. Tabii bu akla gelen ilk tahminin ötesinde pek çok farklı kombinasyon oluşturulabilir. Geçmişte hayranların tahmin oyununda yanıldığı ve isabetli tahminler yaptığı da olmuştu.

İsim açıklamaları yavaş yavaş sona yaklaşırken biz de Lucifer 5. sezon ilk kısım için ilk tarihi yakında almayı umuyoruz. Toplam 16 bölümden oluşan dizi 8 + 8 bölüm şeklinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Netflix cephesinden gizem dolu yeni dizi: Locke & Key