reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 11. bölüm isim açıklamasıyla finale son 5 bölüm

Netflix dizisi finale doğru adım adım yaklaşırken Lucifer 5. sezon 11. bölüm ismi de açıklandı. Geriye açıklanmayan 5 bölüm kaldı.

Netflix tarafından hala net bir tarih paylaşılmayan Lucifer 5. sezon bölüm isimlerini açıklamaya devam ediyor. Uzun süreli bir sessizliğe gömülen dizi yazarları, 10. bölümün müzikal olacağının açıkladıktan sonra hayranlara 11. bölümün ismini de açıkladı. Müzikal bölüme dair haberimize buradan ulaşabilirsiniz. 8 + 8 bölüm olmak üzere iki kısım halinde yayınlanacak dizinin ikinci kısmında da isimler bir bir gelirken, müzikalin hemen peşi sıra yayınlanacak olan bölümün adı “Resting Devil Face” oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon ilk kısım bölümlerinin yakında yayınlanması bekleniyor

Yayınlanan duyuruda her ne kadar senaryo üzerinde Bölüm 510 yazsa da 11. bölüm olduğu yazarlar tarafından kaydedilmiş durumda. Bu isim karışıklığının sebebinin bu bölümlerin farklı sıralarda çekilmesi olduğu kaydedilmişti. Müzikal bölümü 11. bölümden sonra çekileceği için onun üzerinde de Bölüm 511 yazıyor. Küçük bir kafa karışıklığı oluştursa da bölüm sırasının düzgün gittiğini söyleyebiliriz. Bu bölümün yönetmenliğini dizide ilk kez çalışacak olan Bola Ogun üstleniyor. Mira T. Barnum, Joshua Duckworth ve Ricardo Lopez Jr.’ın hikayesini senaryoya uyarlayan isimse Aiyana White olmuş. White, 4. sezonda çalışan kıdemli yazarlardan biriydi aynı zamanda.

Peki Lucifer 5. sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak? İşte bu hala koca bir gizem. Belki tüm isimler açıklandıktan sonra bir tarihe kavuşabiliriz. Ancak en azından ilk 8 bölümün yılı yarılamadan geleceğine inanılıyor. Biz de bu umuda tutunmak istiyoruz.

İlginizi çekebilir

The Witcher hayranlarını mutlu edecek interaktif yeni içerik