reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Netflix

Nissan Qashqai, X-Trail ve Micra için sınırlı üretim paketler tanıtıldı

Nissan Qashqai, X-Trail ve Micra, ürün gamlarının en tepesinde yer alacak özel versiyonlarıyla meraklılarının karşısına çıkacak.

Advertisement

Özellikle Peugeot başta olmak üzere rakiplerinin kısa sürede yaptığı atılımlar karşısında nispeten biraz geride kalan Nissan için planlamanın doğru yapılması gereken bir noktadayız. Türkiye pazarında uzun süredir Qashqai’nin elinde bulunan liderliğin 3008‘e kaptırılmış olması da aslında bunun yanı başımızdaki en önemli kanıtı. Yeni jenerasyon Juke ile dönüşümün fitilini ateşleyen Nissan’ın, Avrupa merkezli ilgi çekici hamleleri de devam ediyoruz. Pazara sınırlı adetlerde sunmak üzere N-Tec adını verdiği özel bir versiyonu tanıtan marka bunu üç modeli üzerinden kullanıcılarla buluşturacak. Nissan Qashqai, X-Trail ve Micra merkezli olan paketin sipariş alımları da bu ay içerisinde alınmaya başlanacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Qashqai ve diğer tüm modellerde ortak felsefe karşımıza çıkıyor

İlk bakışta premium bir hissiyat uyandıran mat siyah renk hakimiyetine sahne olan N-Tec versiyonları, donanım olarak ailenin en üstünde yer alacak. İlk olarak Qashqai’ye baktığımızda standart olarak dış rengi tamamlayan 19 inçlik jant seti, Alcantara döşemeler ve yarı otonom Nissan Propilot asistanlarının tamamı karşımıza çıkıyor. X-Trail cephesinde ise N-Tec paketi iki ve dört tekerlekten çekişli altyapı, 18 inçlik jant seti, metalik gövde panelleri ve yine otonom destek asistanlarını beraberinde getiriyor. Son olarak Micra bölümüne baktığımızda 17 inçlik jant seti, sis farları, otonom acil frenleme desteği, park sensörleri ve sürüş destek asistanlarının standart olarak listeye dahil edildiğini görüyoruz. Sunulacağı pazara göre fiyatların değişiklik gösterecek olan modellerin siparişi için resmi sayfaların takip edilmesi yeterli olacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Micra