reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X

Henüz satışa sunulmayan iPhone X çalışırken görüntülendi [Video]

Çerçevesiz ekranlı iPhone X’in satışa sunulmasına sayılı günler kala telefonun yeni bir videosu ortaya çıktı. Bu ayın başında paylaştığımız bir haberde çalışır durumdaki telefonun videosunu sizlerle paylaşmıştık. Bu haberin üzerinden çok geçmeden  Reddit forumunda yer alan bir kullanıcı yeni bir iPhone X videosu yayınladı. Gümüş renkli gövdesiyle bizi selamlayan telefonda Instagram uygulamasının çerçevesiz ekranda nasıl göründüğünü de görüyoruz.

iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X
iPhone X

3 Kasım tarihinde başta Amerika olmak üzere dünyanın belki ülkelerinde satışa sunulacak telefonun Türkiye’de kasım veya aralık ayında satışa sunulması bekleniyor. Kısa bir süre önce Türkiye satış fiyatı açıklanan telefon, yeniden tasarlanan cam/paslanmaz çelik gövdesi ve güçlü performansıyla fark yaratıyor.

Çerçevesiz OLED ekranlı iPhone X’in özellikleri neler?

Hem Apple fanlarının hem de teknoloji dünyasının beklentilerini karşılayacak yeniliklerle gelen telefon, çerçevesiz OLED ekranıyla tüm dikkati üstüne çekiyor. Tüm iPhone modellerinde gördüğümüz ana ekran tuşu yeni modelle elvada diyor. Touch ID parmak izi sensörünün yerine Face ID adı verilen yüz tanıma sisteminin tercih edildiği iPhone X, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. Apple’ın belirttiğine göre Face ID sistemi, düşük ışıkta dahi sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yüzünüzü algılayabilen Face ID, şapka veya gözlük takılması durumunda dahi kullanıcıların yüzlerini algılayabiliyor. iPhone X hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VİDEO

Another iPhone X in the wild (Loud Audio) from apple