reklamı kapat

POPÜLER

Otomotiv Fiat Egea Cross
otomobil taksitli satış

Öne çıkan detaylarıyla yeni Fiat Egea Cross’a yakından bakın [Galeri]

Makyajlı ailenin en merak edilen versiyonu olarak karşımıza çıkarılan yeni Fiat Egea Cross, paylaşılan tüm fotoğraflarıyla mercek altında.

Geride bıraktığımız gün resmi kaynaklardan paylaşılan detayları üzerinden karşımıza çıkarılan 2021 Fiat Egea ailesi Avrupa merkezli olarak ses getirmeyi başardı. Yeni model yılıyla makyaja alınan ürün gamı, kazandığı yeni karakterin yanında crossover dinamiklerini beraberinde getiren yeni versiyonuyla ilgi çekiyor. Cross adıyla aileye dahil edilen model, gerek yerden yükseklik değeri gerekse tasarımsal farklılıklarıyla Egea ailesi için yeni bir kulvara geçişi de beraberinde getiriyor.

otomobil taksitli satış

Yeni Fiat Egea Cross ile gelen farklılıklar

Sedan, hatchback ve station wagondan oluşan üç gövde tipinin ardından aileye dördüncü olarak eklenen Cross, farların altına kadar uzanan yeni ızgara tasarımı ile çok daha geniş ve heybetli görünüyor. Yeni süspansiyonun yapısı, yeni jant ve lastik ölçüleriyle Egea Cross’un yerden yüksekliği, diğer gövde seçeneklerine göre 4 cm artıyor. Aracın gövde mimarisi daha yüksek bir sürüş pozisyonu sunuyor ve otomobile inme ve binmeyi kolaylaştırıyor. Modelin crossover detaylarının da etkisiyle Hatchback’ten 7 cm daha yüksek olmasıyla öne çıkıyor. Otomobilin özel crossover detayları çamurlukların etrafındaki gövde kaplamaları ile başlayarak yanlarda ve ön tarafta devam ediyor. Cross için özel tasarlanan kaslı ön ve arka tampon, yan marşpiyeler ve Cross gövde tipine özel tavan rayları da güçlü ve gösterişli görünümü beraberinde getiriyor.

İlginizi çekebilir

Avrupa’nın en ucuz elektrikli otomobili iddiasını taşıyan Dacia Spring Electric