reklamı kapat

POPÜLER

Droog E-Fighter V2 elektrikli motosiklet

Bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi görünen 140 km menzilli elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet pazarına iddialı bir model daha dahil oldu. Kısa süre önce Droog firmasından bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi görünen E-Fighter V2 geldi.

Direkt olarak elektrikli motosiklet firması Zero’nun geliştirdiği ve satışını yaptığı Zero S modeli üzerine kurulan Droog E-Fighter V2, ilk olarak gerçekten dikkat çekici bir tasarıma sahip. Araziye de uygun lastikler üzerinde oturan jantları kapatılan model, teknik olarak bakarsak 106 Nm tork ve 46 beygir güç üreten elektrik motoruyla 158 km/s hıza çıkabiliyor. Bünyesinde 7.2 kWh pil paketi yer alan model, bununla düşük hızda 143 km, yüksek hızda ise 72 km menzil getiriyor. Menzil ve hız rakamları rakamları birçok kişi için fazlasıyla yeterli olan motosiklet, özellikle ön yerleştirilen LED aydınlatma sistemiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Droog E-Fighter V2 elektrikli motosiklet “farklı” olmayı başarıyor

Sıfırdan üretilmemiş olmamasına rağmen modelin üzerinde yapılan tasarım değişiklikleri gerçekten büyük fark yaratıyor. Tanıtım videosunu sayfanın en üstünde izleyebileceğiniz motosikletin en kötü yanı ise fiyatı oluyor. Özel modifiyeli bir araç gibi düşünebileceğiniz bu motosikletin başlangıç fiyatı 40 bin dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat elbette temel alınan Zero S’ten daha yüksek. Bu açıdan motosiklet kesinlikle herkese hitap etmiyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da çıkan en yeni elektrikli scooter modellerinden