reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Mini

iPhone 12 serisi için ilginç şikayet: “Acı veriyor”

Teknoloji devi Apple’ın çok dikkat çeken iPhone 12 serisi için beklenmedik bir şikayet gelmiş durumda. Kullanıcıların bazısı yeni tasarımdan memnun değil.

iPhone 12 ailesinde biliyorsunuz dört farklı telefon yer alıyor. Burada 12 Mini, 12, 12 Pro ve 12 Pro Max modelleri bizleri karşılıyor. İşte bu modeller artık yukarıda da görebileceğiniz üzere iPhone 11’lerden farklı olarak daha köşeli bir tasarımı benimsiyor. Bu tasarım ilk bakışta oldukça beğeniliyor. Ancak pratikte işler göründüğü gibi olmuyor. Şu an birçok kullanıcı yeni köşeli tasarımın ciddi şekilde “el acıttığını” aktarıyor. Bu konuda gerçekten ciddi sayıda şikayet geliyor. Aynı zamanda telefonların dışındaki, özellikle de köşelerdeki boya kalkıyor şikayetleri de artış göstermeye başlamış durumda. El acıtan köşeli yapıdan korunmak için yapılacak en iyi şey ise elbette modelleri bir kılıf ile kullanmak olacak gibi görünüyor. iPhone kullanıcılarının büyük bölümü de zaten telefonlarını kılıfsız olarak kullanmayı tercih etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro dahil ailenin yurt dışı satış fiyatları nasıl?

Apple’dan yapılan resmi açıklamaya göre iPhone 12 Mini’nin başlangıç fiyatı (64 GB) 699 dolar seviyesinde. 12 için başlangıç fiyatı (64 GB) 799 dolar seviyesinde. 12 Pro için başlangıç (128 GB) 999 dolar, 12 Pro Max ise 128 GB için 1.099 dolardan başlıyor. Telefonların Türkiye fiyatları henüz belli değil. Sızan fiyatlar ise burada yer alıyor.

İlgili Video