reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21

One UI 4.0 beta programı Samsung Galaxy S21 ailesi için başlıyor; işte detaylar

Android 12 tabanlı One UI 4.0 beta programı için geri sayım başladı. Galaxy S21 serisi kullanıcıları için kullanıma sunulacak program eylül ayında hizmete girecek.

Bu bilgi Samsung tarafından onaylansa da beta programının net çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Kısa bir süre önce paylaşılan bir haberde Android 12 yüklü Samsung Galaxy S21 Ultra ortaya çıkmıştı. Samsung yakında Galaxy S21 modellerinin One UI 4.0 beta sürümünü alacağını belirtse de betanın yayın tarihini söylememişti. Yeni gelen bilgiler neticesinde beta programının başlayacağı zamanı da bu sayede öğrenmiş olduk. One UI 4.0 betayı ilk Galaxy S21 ailesi alacak olsa da güncellemenin daha sonrasında Galaxy Note 20 kullanıcıları için de yayınlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

One UI 4.0 ne gibi yenilikleri Galaxy S21 kullanıcılarına sunacak?

One UI 4.0, yeni uygulama simgeleri ve renk şemaları gibi görsel geliştirmelerle geliyor. Samsung bunun haricinde Knox iyileştirmeleri de sunması bekleniyor. Samsung’un güvenlik garantisi olan Knox, Samsung cihazlarına kurulan yüksek güvenlikli bir platformdan ve bu platformdan faydalanan bir dizi çözümden oluşuyor. One UI 4.0’da sunulacak diğer yenilikler ise henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak beta programıyla ilgili detayları paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın