reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Samsung Galaxy S22

One UI 4.0’ın Samsung Galaxy S21 ailesi için çıkışı ertelendi; işte beklenen yayın tarihi

Bu ayın başında paylaştığımız bir haberde Android 12 tabanlı One UI 4.0 beta programının Galaxy S21 ailesine geleceğini belirmiştik. Geçtiğimiz ayın başında yayınlanması beklenen betanın çıkış tarihi ertelendi.

Samsung’un One UI 4.0’ı Galaxy S21 serisinde çalıştırmaya çalışırken bazı sorunlarla karşılaştığı belirtiliyor. Gelen son bilgilere göre Samsung, One UI 4.0 betasını önümüzdeki ay indirmeye sunacak. Yazılımla ilgili çalışmalar yürüten Samsung’un hataları giderdikten sonra betayı önümüzdeki ayın başında yayınlayacağı belirtiliyor. Beta yazılımı söz konu olduğunda gecikmelerin yaşanabileceğini belirtmekte yarar var. One UI 4.0 betayı ilk Galaxy S21 ailesi alacak olsa da güncellemenin daha sonrasında Galaxy Note 20 kullanıcıları için de yayınlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

One UI 4.0, Samsung Galaxy S21 serisine yenilikler getiriyor

One UI 4.0, yeni uygulama simgeleri ve renk şemaları gibi görsel geliştirmelerle geliyor. Samsung bunun haricinde Knox iyileştirmeleri de sunması bekleniyor. Samsung’un güvenlik garantisi olan Knox, Samsung cihazlarına kurulan yüksek güvenlikli bir platformdan ve bu platformdan faydalanan bir dizi çözümden oluşuyor. One UI 4.0’da sunulacak diğer yenilikler ise henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde beta programıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanırsa sizlerle paylaşacağız.

.

İlginiz Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot