reklamı kapat

POPÜLER

Apple iOS 11.3.1

Önemli hataları çözen iOS 11.3.1 çıktı [İndir]

Teknoloji devi Apple, dakikalar önce yeni iOS 11.3.1 güncellemesini indirmeye sundu. İşte sürpriz güncelleme ile yapılan değişiklikler.

32 MB boyutundaki iOS 11.3.1 güncellemesi, hem iPhone hem de iPad cihazlar için indirmeye sunulmuş durumda. Apple’ın resmi açıklamasına göre güncelleme, iPhone’unuzun veya iPad’inizin güvenliğini artırıyor ve serviste orijinal olmayan ekranların takıldığı bazı iPhone 8 aygıtlarında ekrana dokunulduğunda aygıtın tepki vermediği bir sorunu çözüyor. Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen ve birçok kişinin canını sıkan bu ekran sorunu, en sonundan ortadan kalkıyor. Bu arada şirket orijinal olmayan ekranlar konusunda da kullanıcıları uyarmayı unutmuyor:

“Orijinal olmayan ekranların takılması görsel kaliteyi bozabilir ve doğru çalışmamasına neden olabilir. Apple sertifikalı ekran onarımları, orijinal Apple parçalarını kullanan, güvenilir ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için support.apple.com/tr-tr adresine bakın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iOS 11.3.1 ile yeni bir özellik sunmuyor

Olası yenilikleri WWDC 2018‘e saklandığı biliniyor. Ancak biliyorsunuz şirket esas büyük değişiklikleri 2019’a bırakmış durumda. Bu yıl hem iOS hem de macOS tarafında stabilite ve güvenliğe odaklanacak firma, son dönemde yazılımsal alanda çok da yüz güldürmüyor. Yaşanan sorunların çözülmeden yeni özelliklerin getirilmeyecek olması da çok mantıklı ve güzel görünüyor.

İlgili Video

Karşınızda en yeni iPhone modelleri