reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 5T vs Galaxy Note 8

OnePlus 5T ile Galaxy Note 8’i karşı karşıya getiren garip video [İzle]

Firmalar zaman zaman “gerçekten garip” reklam fimleri ile karşımıza çıkıyor. Bunlardan en iyisi ise OnePlus’dan geliyor. Firma yayınladığı son reklamda OnePlus 5T ile Samsung Galaxy Note 8‘i olabilecek en akla zarar şekilde karşı karşıya getiriyor.

Firmanın OnePlus 5T ile Samsung Galaxy Note 8 karşılaştırdığı video “Kaktüs Testi” ismine sahip. Videonun konsepti ise oldukça basit. Sadece iç çamaşırlarıyla duran iki kişiden birisinde 5T, diğerinde ise Note 8 bulunuyor. Karşılaşmayı günlük kullanılan popüler 20 uygulamayı en hızlı şekilde açan telefon kazanıyor. Karşılaşmanın normalin dışına çıkılan “akla zarar” kısmı da işte burada başlıyor. Uygulamalar açılırken çevreden kaktüsler yağıyor. Reklam konsepti gereği OnePlus 5T’yi kullanan kişi uygulamaları daha çabuk açıyor ve kaktüs saldırısından daha çabuk kurtuluyor. Ancak bunu bu şekilde göstermenin altında ne yatıyor henüz kimse anlamış görünmüyor.

“OnePlus 5T vs Samsung Galaxy Note 8”

2017’nin öne çıkan telefonlarından olan 5T, hatırlamak adına gücünü Snapdragon 835 işlemciden ve tam 8 GB RAM‘den alıyor. RAM miktarıyla günlük kullanıcı deneyimi oldukça yüksek olan telefon, 18:9’luk bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Diğer yandan Note 8 ise yine gücünü Snapdragon 835 işlemciden alıyor. Super AMOLED ekranı bulunan dev telefon, 6 GB RAM ile rakibini gerisinde kalıyor ancak gündelik kullanımda yüksek performans sunuyor.

Video