reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Watch akıllı saat

OnePlus imzalı ilk akıllı saat için sürpriz erteleme kararı

Sık sık gündeme gelen ve birçok kişi tarafından merakla beklenen OnePlus imzalı ilk akıllı saat için sürpriz bir erteleme kararı geldi.

OnePlus firmasının ürün gamındaki en büyük eksik halen bir akıllı saat. İşte bu eksik geçtiğimiz ay içerisinde yakında kapanıyor denilmişti. “OnePlus Watch” adıyla karşımıza çıkacak firmanın ilk giyilebilir modeli, şirketin kendisi tarafından “geliyor” şeklinde lanse edilmişti. Şimdi ise sağlam bir kaynak akıllı saatin ertelendiğini duyurdu. Çok merak edilen saatin şu an için ne zaman geleceği bilinmiyor. Aynı şekilde saatin neden ertelendiği konusunda da bir açıklama yer almıyor. İlk akıllı saati için 2015’ten bu yana çalışan OnePlus, tam olarak hazır olduğu zaman fiyat-performans konusunda çok iddialı bir saat ile karşımıza çıkabilir yorumları geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus akıllı saat için henüz pek bir bilgimi yok

Bu saatin yüzde 99 ihtimalle Android temelli WearOS üzerine kurulacağı tahmin ediliyor. Ayrıca bazı çizimler akıllı saatin yuvarlak tasarımın olası olduğunu gösteriyor. Bu çizimler direkt olarak firmadan geliyor. Ancak yine de elbette henüz tam olarak netleşmiş bir tasarıma elimizde yok. Yani saat OPPO Watch gibi kare tasarımı da benimseyebilir. Ancak firmanın böyle bir adım atması beklenmiyor. Yani yuvarlak tasarım daha fazla öne çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın çıkan son amiral gemisi