reklamı kapat

POPÜLER

Opel, Exclusive programıyla kullanıcı deneyimini yeni boyuta taşımak istiyor

Aralık ayında ilk resmi detaylarını yayınladığı yeni nesil Insignia ile ciddi bir yenilenme sürecine giren Opel’de hareketli günler devam ediyor. Insignia sedanın ardından Sports Tourer modeliyle aileyi tamamlayan Opel ekibi, Crossland X ile de ürün gamındaki çeşitliliğin en güncel halini karşımıza çıkartmıştı. Crossland X ile birlikte yeni SUV modeli Grandland X‘i önümüzdeki günler tanıtacak olan markanın geleceği son birkaç gündür önemli bir değişimin arifesinde.

Advertisement


General Motors bünyesinde hayatına devam eden Opel’in Citroën, DS ve Peugeot markalarını elinde burundan PSA grubu tarafından satın alınacağıyla ilgili ilk bilgileri geçtiğimiz hafta içerisinde sizlerle paylaşmıştık. Görüşmeler dahilinde PSA grubunun anlaşmaya yakın olduğu bilgileri gelmeye devam ederken Opel önemli bir atılımını daha Cenevre Otomobil Fuarı‘nda sergilemeye hazırlandığını duyurdu. Organizasyona iki haftadan az bir süre kala Opel’den gelen resmi açıklamayla birlikte ortaya çıkan projede Opel Exclusive adıyla kullanıcılara yepyeni bir kişiselleştirme deneyimi sunulacağı ifade ediliyor. Aynı isimde Porsche tarafından da sunulan programın kullanıma sunulmasıyla birlikte kullanıcılar, satın almayı düşündükleri Opel modeli üzerinde yer alacak neredeye her opsiyonu kendileri belirleme ayrılacağına sahip olacak. Program kapsamında sınırsız renk seçeneği, araç içerisindeki döşeme seçenekleri, dekoratif dizayn eklentileri ve çok sayıda jant tasarımları gibi donanımlar tamamiyla kullanıcının isteğine göre dizayn edilebiliyor.


Exclusive programında yapılacak kişiselleştirme işlemini showroomlarda yer alacak olan 4K çözünürlüklü ekranlarda sanal bir şekilde gerçekleştirecek olan Opel bu evrede artırılmış gerçeklik teknolojisinden faydalanacak. Tüm bu parçaların bir araya gelmesiyle birlikte kullanıcılar, akıllarındaki modeli en gerçekçi şekilde dijital platformda görebilecek. Bu opsiyonla birlikte kullanıcıların dikkatini çekerek segmentindeki rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen Opel yeni modelleri ve Exclusive programıyla ilgili tüm detayları Cenevre’de kullanıcılarla buluşturacak.

Opel'in Exclusive programıyla rakipleri karşısında öne geçebileceğini düşünüyor musunuz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...