reklamı kapat

POPÜLER

“Opel Insignia; BMW, Audi ve Mercedes’e alternatif olabilir” [Anket]

Opel baş mühendisi Andreas Zipser yeni Insignia ile ilgili büyük beklenti içerisinde olduğunu ifade ederken modelin premium markalara da alternatif olabileceğine inanıyor.

Tamamen yenilenen tasarımı, geliştirilen malzeme kalitesi, yarı otonom sürüş teknolojisi ve diğer donanımlarıyla aralık ayının ilk haftasında karşımıza çıkan yeni nesil Insigina Opel cephesinde beklentilerin yüksek olduğu bir model. Opel’in araç geliştirme sorumlusu William F. Bertagni tarafından “Geliştirilen yeni nesil tork iletimli dört tekerlekten çekiş altyapısı gücü yola aktarmak ve sürüşü eğlenceye çevirmek konusunda sektörün en iyisi.” şeklinde tanımlanan araç için pazara çıkacağı gün için geri sayım sürerken Opel cephesinden de açıklamalar gelmeye devam ediyor.


PSA grubu tarafından satın alınılmasını kimilerince olumlu kimilerince olumsuz karşılanan markanın baş mühendisi Andreas Zipser yeni Insignia ile ilgi önemli açıklamalarda bulundu. Zipser; Volkswagen Passat, Ford Mondeo ve Peugeot 508 gibi modellerin selefi olarak kabul edilen Insignia’nın arıtılmış kalitesi, tasarımı ve yeni teknolojisiyle rakiplerinin önüne geçme potansiyeline sahip olduğunu ifade etti.”Eğer kullanıcılar tasarım, işlevsellik ve teknoloji bazında bir değerlendirme yaparsa yeni Insignia’nın iyi bir alternatif olduğunu düşünebilir.” diyen Zipser bu beklentisini bir adım daha öteye götürerek yeni Insignia’nın Audi A4, BMW 3 Serisi ve Mercedes-Benz C-Serisi‘ni satın almayı düşünen kullanıcıların bile dikkatini çekebileceğine inanıyor. Grand Sport modelinin ardından Sports Tourer versiyonuyla da karşımıza çıkan Insignia’nın bu markanın bu beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağını önümüzdeki günler gösterecek.

Sizce Opel Insignia başarılı olabilecek mi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...