reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Find X2 Lamborghini Edition

OPPO Find X2 Lamborghini Edition ve sızan inanılmaz fiyatı

OPPO Find X2 ve Find X2 Pro modellerinin yalnız gelmeyeceği ortaya çıktı. Özel bir Lamborghini Edition sürümü de yolda bulunuyor.

Türkiye’de de satılacağını duyduğumuz OPPO Find X2 ve Find X2 Pro, 6 Mart tarihinde lanse ediliyor. İşte bu tarihte gelen bilgilere göre “Lamborghini Edition” isimli bir sürüm de lanse edilecek. Benzer bir Lamborghini Edition sürümünü Find X için de yapan firma, ilk sürüme yaklaşık 1.442 dolar fiyat istemişti. Yüksek ihtimalle Find X2 Pro üstüne kurulacak yeni Lamborghini Edition ise tam 2.884 dolara satılacak deniyor. Bu da gerçekten inanılmaz görünüyor. Sadece spesifik pazarlara gelecek denilen özel tasarımlı model henüz kendisini göstermiş değil. Bu arada modeller yalnız gelmeyecek derken OPPO Watch akıllı saati de unutmamak gerekiyor. Onun son detayları burada yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X2 ve Find X2 Pro ailesinin en önemli özelliği ekranları olacak

Cihazlarda 6,7 inç boyutunda ve 3K çözünürlükte 120 Hz yenileme hızı sunan 10 bit renk derinliğine sahip bir AMOLED ekran yer alıyor. Kısa süre önce konuşan Brian Shen tarafından yapılan paylaşıma göre telefonlarda bu ekrana rağmen 8 saate yakın bir ekran açık süresi sunuluyor. 120 Hz yenilemeye ve yüksek çözünürlük göz önüne alındığı zaman pil ömrü konusunda kişileri üzmeyecek telefonlar, yenileme hızı otomatiğe alındığı zaman ise yüzde 10 daha yüksek pil ömrü sunuyor deniyor. Tüm bu altyapının arkasında OPPO imzalı özel bir çipin yer aldığı biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde karşımıza çıkmış en özel telefon ile tanışın