reklamı kapat

POPÜLER

oppo çoşkun aral

OPPO ile foto muhabiri Coşkun Aral arasında iş birliği

Türkiye’nin en önemli telefon firmalarından birisi halini alan OPPO, foto muhabiri Coşkun Aral ile iş birliği kurdu. İşte yapılan açıklama;

Bu konu hakkında OPPO Türkiye’de gelen açıklama tam olarak şöyle: “Mobil fotoğrafçılık kavramı, modern ve profesyonel fotoğrafçılık alanında her geçen gün daha çok önem kazanırken OPPO’nun pratik, fonksiyonel ve kullanım kolaylığı sunan modelleri, bu teknolojik evrimi olumlu yönde etkiliyor. Dünyanın önde gelen akıllı telefon markası OPPO, ürettiği akıllı telefon modellerinde fotoğraf kalitesini daha da artırarak mobil fotoğrafçılığı bir üst seviyeye taşıyor.

Sahip olduğu üstün kamera özellikleriyle mobil fotoğrafçılığın lideri olan OPPO, başarılarıyla dünyada adından söz ettiren foto muhabiri Coşkun Aral ile iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında Coşkun Aral, OPPO’nun tüm akıllı ürünlerini inceleyecek ve YouTube kanalında çekmiş olduğu videolarını OPPO’ya özel bir playlist altında yayınlayacak. Coşkun Aral’ın hazırladığı OPPO ile Hayatım Benim Koleksiyonum playlistine buradan ulaşabilirsiniz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Türkiye’de telefon üretimi için fabrika açıyor

OPPO’nun Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou‘nun yatırım kararı ile ilgili açıklaması şu şekilde olmuştu: “OPPO, yerli topluma vermiş olduğu sözün bir parçası olarak bir süredir Türkiye’ye daha fazla yatırım yapmayı düşünüyordu. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı yetkilileriyle olumlu görüşmeler yaptıktan sonra, yatırım kararımızla ilgili yakında sizlerle daha fazla bilgi paylaşmayı umuyoruz. Bu vesileyle, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı’na da gösterdikleri çaba ve olumlu destekleri için teşekkür ederiz.”

İlginizi Çekebilir

Son dönemde en çok beğendiğimiz özel model