reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Reno Ace 2

OPPO Reno Ace 2 ile ne zaman tanışıyoruz?

Türkiye’de aktif olarak yer alan firmalardan OPPO‘nun yeni akıllı telefon modeli OPPO Reno Ace 2 için çıkışa yönelik önemli bir bilgi geldi.

İlk bilgileri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan OPPO Reno Ace 2, firmadan gelen resmi açıklamaya göre nisan ayı içerisinde resmi olarak lanse ediliyor. Yani çok uzun süre beklenmeyecek amiral gemisi, merak uyandıran telefonlar arasında yer alıyor. Resmi kayıtlara göre telefon kablo üstünden 65W hızlı şarj desteğiyle yolda bulunuyor. Kutusundan da 65W şarj cihazı çıkacak denilen Reno Ace 2, bu açıdan sınırları zorlayacak gibi görünüyor. OPPO son dönemde şarj hızı konusunda Huawei’yi geçmiş olmasıyla ciddi şekilde ses getiren isimler arasında yer alıyor. Direkt olarak Reno Ace’in yerini alacak üst düzey model, biliyorsunuz daha önce sızan yukarıdaki görsele baktığımız zaman arkasında yuvarlak bir kamera modülü taşıyor. Gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak yüksek ihtimalle 5G destekli akıllı telefon, şimdilik sadece mavi renkte karşımıza çıkıyor. Ancak burada birçok farklı rengin sunulacağı aktarılıyor. 3,5 mm kulaklık girişi taşımadığı düşünülen telefon, bağlantı tarafında ise elbette USB-C kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno Ace 2 fiyat performans konusunda çok iddialı olabilir

Peki bu model Türkiye’de satılır mı? Bunun cevabı şimdilik hayır gibi görünüyor. Firmanın 2020’de Türkiye’de satılacak tek akıllı telefonu şu an için Find X2 modeli olacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Redmi imzalı yeni K30 Pro ailesi