reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno2
OPPO Reno2
OPPO Reno2

OPPO Reno2 için 20x zoom’a işaret eden videolar [İzle]

Geçtiğimiz günlerde resmi tanıtım duyurusu yapılan OPPO Reno2 serisiyle alakalı iki yeni video geldi. Bu videolar 20x modele gönderme yapıyor.

OPPO Reno2 serisinde iki farklı modelin yer alması bekleniyor. Burada çok yüksek ihtimalle normal bir kamera sistemine sahip Reno2 ile periskop temelli 20x kamera sistemine sahip Reno2 20x Zoom modelleri geliyor. Resmi olarak yapılan paylaşıma göre 28 Ağustos tarihinde tanıtılacak aile, gündemde tutulmaya devam ediliyor. Bunun için aşağıdaki Twitter videolarını yayımlanan firma, dörtlü kamera sistemiyle sunulacak 20x yakınlaştırmanın ön gösterimini yapıyor. Daha önce periskop temelli Reno 10x Zoom ile karşımıza çıkan ve bu modeli Türkiye’de de satan firma, 20x zoom ile çıtayı oldukça yükseltiyor. Hibrit temelli olacağı yani tamamen optik olmayacağı tahmin edilen 20x zoom, pazardaki en yüksek seviye olmamasına rağmen heyecan yaratıyor. Türkiye’de de satılacağını tahmin ettiğimiz telefonların ön kamerası, kesinleştiği üzere mevcut modeller gibi “köpekbalığı yüzgeci” formundaki motorlu yapıyı benimsiyor. Yani telefonlarda bir ekran çentiği ya da deliği bulunmuyor ve bağlantılı olarak çerçevelerin de çok ince olduğu düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno2 20x zoom bir amiral gemisi olacak

Bu açıdan telefonun gücünü en az 8 GB RAM’den ve Snapdragon 855 ya da Snapdragon 855 Plus işlemciden alması bekleniyor. Genel olarak oldukça merak edilen telefonun, dikkat çekici renk seçenekleriyle yolda olduğu görülüyor. Fiyatların ise düşük olması kesinlikle beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın hep paylaştığımız gelecek tasarım görüşü