reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OPPO Reno6 serisi ve Enco Free2 kablosuz kulaklık tanıtıldı

OPPO Reno7 serisi için kamera odaklı yeni bilgiler geldi

Türkiye’ye halen gelmeyen OPPO Reno6 serisi üstüne OPPO Reno7 serisi gelecek ve telefonlar için detaylar artmaya başladı.

Advertisement

Daha sonra eklenenler ile çok büyük bir hal alan OPPO Reno6 serisi, kısa süre önce Avrupa pazarında satışa sunuldu. OPPO Reno5 serisini Türkiye’ye çok ama çok geç getiren OPPO Türkiye, aynı durumu Reno6 serisi ile yaşatıyor çünkü telefonlar halen Türkiye pazarında yer almıyor.

Bunlar olurken elbette firma OPPO Reno7 üzerinde de çalışıyor. Çin merkezli sağlam bir kaynağa göreyse ailenin ana modelinde 1/1,56 inç boyutunda 50 megapiksellik Sony IMX766 sensörü ana kamera olarak görev yapacak.

Bu Reno7 Pro modelinde de olacağı iddia edilen ana kamera ile beraber fotoğraf performansı Reno6’lardan çok daha iyi olacak Reno7, henüz çok fazla bilgi olmasa da merak edilen cihazlar arasında yer alıyor.

Yakında daha fazla detayın gelmesini beklediğimiz Reno7 serisi, 2022’ye kalacak bir seri olabilir. Ancak yine de bunun kesin olmadığını, firmanın 2021 bitmeden bir sürpriz yapabileceğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno7 serisi yanında ilk OPPO katlanabilir telefon modeli de yolda bulunuyor

OPPO, 2021’de bir katlanabilir telefon tanıtacak bilgisi uzun zamandır gündemde. Henüz model için somut sızıntılar yapılmış değil ancak çıkış çok uzakta olmayabilir.

Çünkü son gelen bilgilere göre ilk model çok yakında kullanıma çıkacak ve bünyesinde LTPO temelli bir OLED ekran olacak.

Firmanın ilk katlanabilir telefonu için henüz başka bir bilgi bulunmuyor. Sadece firmanın Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 gibi iki farklı katlanabilir telefon formunu aktif olarak test ettiği biliniyor. Burada hangi kararın verildiği ise halen netleşmiş değil.

Not: Görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi