reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Realme kablosuz kulaklık
OPPO Realme kablosuz kulaklık

OPPO ve Realme imzalı iki yeni kablosuz kulaklık geliyor

Kablosuz kulaklık pazarı büyümeye devam ediyor. Bu sefer OPPO ve Realme imzalı iki yeni model geliyor. İki model de AirPods‘tan ilham alıyor.

Kablosuz kulaklık pazarındaki alternatiflerin artması kullanıcıları çok sevindiriyor. Artık gerçek anlamda farklı bütçelere özel 100’lerce farklı model bulunabiliyor. Telefonlardan kaldırılan 3,5 mm kulaklık girişleri sonrasında ciddi bir ivme yakalayan kablosuz kulaklıklar arasına OPPO ve Realme firmalarından iki yeni model daha geliyor. Birbiriyle bağlantılı olan iki firmanın da ürünleri direkt olarak Apple AirPods‘tan ilham alıyor. Tasarımları görebileceğiniz üzere AirPods’u andıran modellerden OPPO imzalı olan “Enco Free” adına sahip ve üç farklı renk seçeneği taşıyor. Firmanın Reno3 akıllı telefon serisiyle beraber 26 Aralık tarihinde lanse edeceği model, Türkiye’ye de gelebilir gibi görünüyor. Biliyorsunuz şirket Türkiye’de resmi olarak yer alıyor.

OPPO Realme kablosuz kulaklık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO kadar Realme imzalı kablosuz kulaklık da dikkat çekiyor

Bu model şimdilik üç farklı renkte karşımıza çıkıyor. Haznesinin kablosuz olarak şarj edilebileceği ortaya çıkan kulaklık, 17 Aralık tarihinde Hindistan’da satılacak deniyor. 12mm “bass boost” sürücüleri ile yüksek performans vadeden model, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Türkiye operasyonu oldukça karışan firmanın, bu modeli ilerleyen dönemde OPPO gibi Türkiye’ye getirme ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun beklenen yeni modeli

İLGİLİ HABERLER