reklamı kapat

POPÜLER

Otomobil sevdası BMW E30’u evin içine aldırdı [Video]

11 Ekim 2016

Matthew Kasırgası tüm bölgeyi olumsuz etkilerken, insanlar kendilerini ve sahip oldukları şeyleri korumak için farklı yöntemler geliştiriyor. Florida’da yaşayan Randy isimli vatandaş sahip olduğu BMW E30’u korumak için oldukça farklı bir yöntem üretmiş.

Son 10 yılın en şiddetli felaketleri arasında yer alan Matthew Kasırgası, Haiti başta olmak üzere Jamaika, Küba, Dominik Cumhuriyeti ve Bahamalar’ı etkiledi. Amerika’nın güneydoğusunda da etkili olan kasırga Florida olmak üzere Georgia, Güney Karolina ve Kuzey Karolina’yı da tehdit ediyor. Kasırga nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı ise 900‘e ulaşırken maddi kayıplar milyar dolarlar ile telaffuz ediliyor. Kasırganın henüz ulaşmadığı ve riskli olarak belirlenen yerlerdeki insanlar ise sahip oldukları ne varsa korumak adına farklı yollara başvuruyor. Bunun en yeni örneği Florida‘da yaşayan Randy oldu. Sahip olduğu BMW E30 modelini evinin içine alan Randy, otomobile adeta çocuğuymuş gibi davranıyor.

bmwinhouse4
BMW hayranı olan ve özel olarak tasarladığı E30’unu kasırgadan korumak için evinin içine almaya karar veren Randy, adeta otomobille yatıp otomobille kalkıyor. Instagram hesabı üzerinden aracının fotoğraflarını paylaşan Randy, fotoğrafların altına “yeni ev arkadaşım” yazmayıda es geçmemiş. Kasırga tehlikesine rağmen her gün düzenli olarak otomobilini kullandığını açıklayan Randy konu ile alakalı olarak; ” Şu sıralar çoğu insan tehlikeden ötürü otomobillerini garajlarından bile çıkarmıyor. Otomobiller yollarda olmak için vardır ve ben hep bunun için yaşayacağım.” diyerek otomobiline ne kadar bağlı olduğunu herkese ispatlıyor.

VİDEO

YORUMLAR