reklamı kapat

POPÜLER

2021 BMW M4 Competition
2021 BMW M4 Competition
BMW
BMW
BMW
2021 BMW M4 Competition

Alman performansını New York modasıyla buluşturuyor: 2021 BMW M4 Competition x Kith

BMW, New York’lu şirket Kith ile bir iş birliğine imza attı. BMW M4 Competition modeli için Kith şirketi ile iş birliği gerçekleştiren BMW, otomobil tutkunlarını heyecanlandıracağa benziyor.

Dünya genelinde sadece 150 adet üretileceği açıklanan modelde Kith’in kurucusu Ronnie Fieg‘in de tasarım fikirleri yer alıyor. Otomobilin arkasına bakıldığında Kith’in logosu yer alırken, ön tarafta BMW’nin 1997 yılından beri kullanmadığı BMW amblemi karşımıza çıkıyor. BMW’nin bir döneme damga vuran M3 modeli ile altıncı nesil M4 Competition Coupe modellerinin arasına konumlanan model Kith kabartmalı siyah deri döşemeler ve çok renkli ambiyans aydınlamasıyla geliyor.

2021 BMW M4 Competition
BMW
BMW
BMW
2021 BMW M4 Competition

Otomobilin renk seçenekleri arasında siyah, koyu gümüş ve beyaz haricinde orijinal BMW M3’te de gördüğümüz kırmızı renk seçeneği bulunuyor. 80’li yıllarda büyükbabasıyla BMW marka otomobilleriyle ile seyahat ettiklerini söyleyen Kith’in kurucusu Ronnie Fieg, E21 320i ve E30 M3 modellerine sahip olduğunu belirtiyor. BMW’ye olan tutkusunun çok fazla olduğunu ifade eden Fieg, BMW ile iş birliği gerçekleştirdiklerinden ötürü çok mutlu olduklarını dile getirdi.

BMW M4 Competition x Kith haricinde bir koleksiyon da yolda

Fieg, sınırlı sayıda üretilen bir BMW M4 Competition haricinde BMW için bir koleksiyona da imza attı. Koleksiyonda 94 adet kıyafet ve aksesuar yer alıyor.  2021 BMW M4 Competition x Kith, 2021’de satışa sunulacağı belirtiliyor. Dünya genelinde sınırlı sayıda üretilecek bir model olduğu için otomobilin fiyatının yüksek olması bekleniyor. BMW için üretilen koleksiyonun Kith’in mağazalarında satışa sunulacağı dile getiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemdeki en özel elektrikli bisiklet