reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Oyunbozan Ralph 2

Oyunbozan Ralph 2’den sürprizlerle dolu ilk fragman gün yüzüne çıktı [Video]

Disney’in sevilen animasyonlarından Oyunbozan Ralph yeni bir macerayla geri dönüyor. Orijinal ismi Wreck-It Ralph 2 olan filmin ilk tanıtımı Disney dünyasından tanıdık yüzlere yer veriyor.

Advertisement

Ralph ve Vanellope von Schweetz serini ikinci filminde internet dünyasına yol alıyor. Amaçları Vanellope’nin oyunu Sugar Rush‘ı düzeltebilmek ve tamamen emekli olmasına engel olmak. Onların internet dünyasına macerası elbette dallanıp budaklanıyor. Önce Google, Amazon, Facebook ve Snapchat gibi internet devleri karşımıza çıkıyor. Ardından arama motorlarının kimi zaman can sıkan tahmin etme özelliğine birinci elden şahit oluyoruz. Asıl dikkat çeken detay ise Disney dünyasından kahramanlar oluyor. Vanellope stormtrooperlar tarafından kovalanırken kendini Disney prenseslerinin yanında buluyor. Onlara kendisinin de bir prenses olduğunu erkeklerden şikayet ederek kanıtlıyor. Filmin sadece bunlarla sınırlı kalmaması, Marvel kahramanlarını da farklı bir şekilde beyaz perdeye taşıması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Rich Moore ve Phil Johnston’ın üstlendiği filmin orijinal seslendirme kadrosunda John C. Reilly, Sarah Silverman, Taraji P. Henson ve Alan Tudyk gibi isimler yer alıyor. Oyunbozan Ralph 2’nin Amerika’da 21 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor. Filmin Türkiye’deki gösterim tarihi ise henüz belli değil. Paylaşılan sürpriz dolu fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.