reklamı kapat

POPÜLER

batman

Oyundan animasyona: Batman: Assault on Arkham geliyor [Video]

Gerek oyunları, gerek filmleri, gerek çizgi romanlarıyla Batman‘i seviyoruz ve bir şekilde hayatımızda istiyoruz. Tüm kötü karakterleriyle en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çok iyi kurgulanmış bir seri olarak film ve animasyonları ile kendinden söz ettiren Batman’in çok sevilen oyun serisi de animasyona taban oluyor.

Batman Arkham serisini baz alan animasyon, oldukça hareketli tanıtım videosunu geçtiğimiz hafta sonu yayınladı. Batman ve İntihar Timi’nin (Suicide Squad) Joker‘i durdurmaya çalıştığı filmde bize pek çok kötü karakter eşlik ediyor. İntihar Timi’ne uzak olanlar için kısa bir açıklama yapmamız gerekirse; bir grup azılı suçludan oluşan bu ekip, devlet tarafından “çok tehlikeli” görevler için tutuluyor. Hala Arkham Asylum’da tutuklu olan Joker’in şehre yerleştirdiği bombayı durdurmak ise tam da onların dişine göre bir iş.

batman
Harley Quinn’den Deadshot’a pek çok Batman kötüsünü göreceğimiz bu animasyon ağzına kadar aksiyonla dolu olacak gibi duruyor. Seslendirmelerde ise oyundan da aşina olduğumuz Troy Baker (Joker), Martin Jarvis (Alfred Pennyworth) ve tabii ki Kevin Conroy (Batman) bulunacak. Dijital ve Blu-Ray olarak sunulacak olan animasyon için henüz bir yayın tarihi verilmedi.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Oyundan animasyona: Batman: Assault on Arkham geliyor [Video]” için bir cevap

  1. Mustafa Demir dedi ki:

    Youtube videosu paylaşmışsınız. Hayırdır, sizde mi PureVPN’e falan geçtiniz Log ailesi olarak? 😀