reklamı kapat

POPÜLER

iPod touch

Özellikleri sızan yeni iPod touch için geri sayım başladı

Altıncı nesil iPod touch’un satışa sunulmasının üzerinden yaklaşık dört yıl geçti. Apple, 2015 yılında satışa sunduğu altıncı nesil iPod touch’ın ardından sessizliği gömülmüş ve yeni iPod touch’u piyasaya sürmemişti.

Mac Otokara’nın aktardığı yeni bir habere göre Apple, yedinci nesil iPod touch hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. CES 2019’daki bir tedarikçinin söylediği bilgilere göre yedinci nesil iPod touch, daha büyük bir ekranla geliyor. Mevcut modelde 4 inç ekran yer alırken yeni iPod touch’ta daha büyük bir ekranın yer alması kuvvetle muhtemel. Touch ID (parmak izi sensörü) teknolojisine de sahip olmasını beklediğimiz cihaz haricinde aynı kaynak 2019 iPhone modelleriyle ilgili de detay sunuyor. Kaynağın belirttiğine göre yeni iPhone’larda Lightning yerine USB-C bağlantısı kullanılacak. Daha gelişmiş Face ID kamera, daha küçük çentik ve üçlü kamera sistemi yeni iPhone modellerinde olması beklenen özellikler arasında yer alıyor. iPhone XR’ın yerini alacak modelde ise çift kameranın olacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’lar ve yeni iPod touch ne zaman satışa sunulacak?

Yeni iPhone’ların eylül ayında düzenlenecek etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Yeni iPod touch için beklenen tarihi ise haziran ayı. Yeni ürünler hakkında detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlgili video

iPhone XR’dan yepyeni reklam