reklamı kapat

POPÜLER

BMW Z4

Pastayı ihtişamla süsleyen BMW Z4 modifikasyonu

Almanya merkezli performans ve tasarım geliştiricileri BMW Z4 için projelerini ortaya koymaya somut adımlar üzerinden başlıyor.

Yeni jenerasyon BMW Z4, Toyota Supra ile ortaklaşa devam etmekte olan AR-GE süreci boyunca pek çok kez gündeme geldi. Markasının yeni jenerasyon modellerde uyguladığı tasarım karakterini ikonik hatlarıyla tamamlamaktan sorumlu olan Z4 ile tanışmamızın üzerindense artık hatırı sayılır bir zaman geçti. M40i’nin ardından sDrive20i Roadster ve sDrive30i Roadster versiyonlarıyla da asfalta inen yeni jenerasyon için artık modifikasyon projeleri de yüzünü göstermeye başladı. BMW’nin doğduğu toprakların önemli performans geliştiricilerinden Manhart imzalı bu modifikasyon, referans alabileceğimiz güzel nitelikler barındırıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknik detaylar belirsiz

The MANHART Z4” adıyla ilk detayları paylaşılam projede şu anlık teknik açıdan rakamsal verilerin hangi noktalara çekildiği dile getirilmiyor. Daha çok aracın görsel nitelikleri üzerine yoğunlaşmayı tercih eden Manhart ekibi, beklediğimiz gibi sportif karakteri daha da agresifleştiren ön ve arka tampon kitinden faydalanmış durumda. Bu görünümü destekleyen altı kollu devasa jant seti de güzel seçilmiş işlevsel noktalar arasında ön plana çıkıyor. Hakim renk olarak siyah ve altın sarısının tercih edildiği Manhart Z4’te yan bölümlerde kullanılan dalgalı şerit çizgilerinin tampondaki devasa hava girişleri üzerinde çizgiyle çok hoş bir tamamlayıcı olduğunu da söylemeden geçmeyelim. BMW Z4 en üst paket olan M40i’de kullanılan 3.0 litrelik motorla 340 PS güce sahipken, Manhart dokunuşuyla hangi seviyeye çıkacak hep beraber göreceğiz.

İlginizi çekebilir

BMW X2 modifikasyonu