reklamı kapat

POPÜLER

PewDiePie’ın gizli şovunun ilk fragmanı yayınlandı [Video]

PewDiePie‘ın bir televizyon şovu hazırlığında olduğuyla ilgili dedikoduları hatırlıyor musunuz? İşte o proje resmi olarak duyuruldu, ancak televizyon için değil.

Dijital gelişimler hızla devam ederken, televizyon da baskın tahtını yavaş yavaş Netflix gibi servislere bırakıyor. YouTube’un pek çok genç için “yeni televizyon” olduğu düşünüldüğünde ise Netflix gibi aylık üyelik karşılığı özel içerikler sunan bir YouTube Red oluşumu eminiz pek çoğunuzu şaşırtmamıştır. Bu özel içeriklerden biri ise tabii ki YouTube’un kralı PewDiePie’dan geliyor.

Geçtiğimiz ay Los Angeles’ta çok gizli bir proje üzerinde çalıştığını duyuran PewDiePie’ın bu gizli projesinin ilk fragmanı geldi. Korku oyunlarına verdiği tepkilerle hayran kitlesini artıran İsveçli YouTube yayıncısı PewDiePie (Felix Kjellber) aynı konsepti gerçek hayata taşıyor. Scare PewDiePie ismiyle duyurulan proje genel olarak PewDiePie’ı korkutmak üzere kurulmuş. Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman‘ın yapımcılığını üstlendiği bu “internet dizisinin” şimdilik kaç bölüm süreceği konusunda bir bilgi yok.

YouTube Red gelecek hafta yayına girecek ve 2016’da üyeler özel içerikleri görmeye başlayacak. Aylık 10 dolar üyelik ücreti bulunan YouTube Red’in Türkiye için nasıl bir ücretle ve ne zaman geleceği belirsizliğini koruyor.

YORUMLAR