reklamı kapat

POPÜLER

pfaff

PFAFF’tan hem amatör hem de profesyoneller için nakış makinesi [Video]

Teknolojik gelişimler kendini dikiş makinelerinde de gösteriyor. PFAFF, hem hobi hem de profesyonel olarak dikişle ilgilenen kullanıcılarla CREATIVE 4.5 bilgisayarlı piko nakış makinesini buluşturuyor.

PFAFF CREATIVE 4.5, teknolojik özelliklerle dikiş dikme işlemini daha profesyonelleştirmeyi ve kolaylaştırmayı amaçlıyor. Renkli dokunmatik ekrana sahip olan bilgisayarlı piko nakış makinesi, 12 farklı dil seçimi yapmayı mümkün kılıyor. Ürünün diğer özellikleri arasında IDT sistem ile hatasız dikiş, 9 mm genişliğinde zigzag yapabilme, 480’den fazla dikiş ve dekoratif desen, 48 mm genişliğinde maxi süsleme dikiş ve dekoratif desen, 5 adet yazı karakteri ve güncel yazı fontlarını yükleyebilme de yer alıyor. Geniş bir çalışma alanı yaratan cihazın LED ışıklandırması da çalışma alanındaki olası gölgeleri ortadan kaldırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımlar kayıt altında

Sunduğu hafıza desteği ile desenleri, kombinasyonları ve özel tasarımları kaydedebilen cihaz, art arda desen kombinasyonları ile yeni kombine dekoratif desenler oluşturabiliyor. Ayrıca cihazla 16 farklı modelde tek kademede otomatik ilik açılıp düğme dikilebiliyor. Farklı desenlerle kırkyama, yama ve punteriz dikişler de elbette yapılabiliyor. Ürün, ayrıca çift iğne ile yan yana paralel dikiş dikebiliyor (reçme dikişi) ve patchwork programı ile kumaşlara aynı adımda dikiş gerçekleştirebiliyor. Sensörmatik ilik açabilme, desenleri özel yönlerle grafik tasarımla tasarlama, 500 mm dikiş adımı kadar desen sıralama ve overlok dikiş seçenekleri de cihazda yer alıyor. Stitch creator ile bir nokta başlangıcıyla kişiye özgü dekoratif dikiş-desen ve tamamen yeniden piko desen yaratılabiliyor. Özel kurdele ve tül süsleme dekoratif desenleri de yapılabiliyor.