Emir Bostanoğlu
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ekran
• 47 inç LED (1920×1080 piksel)
3D Desteği
• Pasif 3D (6 adet gözlük)
Tazeleme
• 700 Hz PMR
Kontrast
• 500.000:1 dinamik kontrast
Parlaklık
• 400 cd/m2
Ses Çıkış Gücü
• 24 W (2×12 W)
Bağlantılar
• HDMI (4 adet), USB (3 adet), Ethernet
• Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast, DLNA,
• Komponent, optik ses, kulaklık, uydu, anten
Diğer özellikler
• İnternet tarayıcı, Ambilight 3.0, Skype
Yıllık Ortalama Güç Tüketimi
• 82 kWh
Boyutlar / Ağırlık
• 1064 x 628 x 32,5 mm (Stantsız)