reklamı kapat

POPÜLER

Philips
Philips

Philips’ten uygun fiyatlı televizyon arayanlara güzel haber

Philips fiyatıyla dikkat çeken televizyonunu yurt dışında satışa sundu.  Philips’in ilk Roku (medya oynatıcısı) destekli televizyonu olma özelliğini taşıyan Roku TV 4000 serisi, 40, 43 ve 50 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutuna sahip. Giriş seviyesi 4.000 serisinin güncellenmiş versiyonu olan televizyonlar son zamanlarda çoğu televizyonda karşımıza çıkan 4K desteğinin aksine Full HD’ye destek veriyor.

LED ekran teknolojisine sahip olan televizyon 120 Hz’lik yenileme hızı vadediyor.  Hızlı hareket sahnelerini dahi netlikle gösteren 120 Hz panel sayesinde, televizyon daha iyi bir izleme deneyimine imkan tanıyor. Televizyon bünyesinde barındırdığı Roku desteği sayesinde kullanıcıların sevdikleri içeriklere kolayca ulaşmasına olanak sağlıyor. En sevilen filmlere ve televizyon programlarına ulaşmak hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. iOS ve Android platformları için geliştirilen uygulama desteği yardımıya televizyonu sesle kontrol etmek de mümkün. Kontrast oranı 5.000:1 olan televizyonda iki adet 8 wattlık hoparlörün yer aldığını da belirtelim.  Başta  H.264/AVC, FLAC ve JPG olmak üzere birçok formata destek veren televizyonda HDMI bağlantı noktaları da bulunuyor.

Uygun fiyatlı Philips televizyonun fiyatı ne olacak?

40 inçlik modeli yaklaşık 350 dolardan satışa sunulan televizyonun 50 inçlik modeli ocak ayında 429 dolardan piyasadaki yerini alacak. Satış tarihi henüz belli olmayan 43 inçlik modelin fiyatı ise 379 dolar olacak.