reklamı kapat

POPÜLER

Philips M120E

Philips’ten bebek kamerası, monitör ve taşınabilir konferans hoparlör


Philips AECS7000E
Ofiste, evde veya yolda kullanım için tasarlanan kompakt konferans cihazı Philips WeCall (AECS7000), tüm akıllı telefonlarla uyumlu bir cihaz. Akustik yankı giderme teknolojisiyle birlikte gelen cihazda dört adet yüksek kalite tüm yönlü mikrofon kullanılıyor. 4,8 metreye kadar net ve yüksek sesli konferans görüşmesini mümkün kılan cihazın Tüketici Elektronikleri Birliği tarafından Taşınabilir Ortam Oynatıcılar ve Aksesuarlar kategorisinde 2014 Yenilikleri ödülüne layık görüldüğünü de söyleyelim. Şu an piyasada olan taşınabilir konferans hoparlörün satış fiyatı yaklaşık 150 dolar.

Philips B120E
In.Sight B120E bebek kamerası, iOS/Android desteği ve Wi-Fi, 3G, 4G, LTE/Edge bağlantıları üzerinden kullanıcıların evde neler olup bittiğini görebilmesine imkan tanıyor. Bas Konuş özelliği ile odaya girmeden bebeğiniz ile konuşabilme fırsatı da sunuyor. Mevcut bebek monitörlerinden güvenli bir şekilde şifrelenmiş canlı akış desteğiyle ayrılan In.Sight B120E, yerleşik sıcaklık ve nem sensörüyle bebek odasının ortamını izlemenize imkan tanıyor. Bilgilendirme uyarılarında da bulunabilen cihaz, gürültülü bir ortamda veya sıcaklığın belli bir derecenin üzerine çıkması durumunda kullanıcıları uyarıyor. Cihazın bir diğer önemli özelliği ise gece moduna sahip olması. Böylece bebeğinizi gece uyuduğunda da izlemek mümkün.

Philips M120E
Philips In.Sight M120E monitör ise In.Sight B120E’de olduğu gibi mobil cihazlar ve ağ bağlantıları üzerinden evinizi izlemeye olanak sağlıyor. Gerçek zamanlı izleme ve yüksek çözünürlüklü video desteğine sahip olan gece görüş modlu cihaz, bulut servisi Ivideon ile 7 günlük ve 30 günlük bulut DVR kayıt olanağı da sunuyor. Bebek kamerası ve monitörünün ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz belli değil.