reklamı kapat

POPÜLER

Grand Theft Auto V PlayStation 5

PlayStation 5 satın almayı düşünenlere Grand Theft Auto V müjdesi

PlayStation 5 konsolunun tüm detaylarının açığa çıkmasının ardından konsolla uyumlu oyunlar da görücüye çıktı. Rockstar Games, PlayStation 5 etkinliğinde Grand Theft Auto V müjdesini paylaştı.

Rockstar Games,  Grand Theft Auto V’in PlayStation 5’e geleceğini duyurdu. Önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacağı belirtilen oyunun grafik açısından iyileştirmelerle gelmesi bekleniyor. Özellikle ışıklandırma konusunda PS4’ten daha başarılı olmasını beklediğimiz oyun 130 milyondan fazla satarak büyük bir başarıya imza atmıştı.  PlayStation Plus’a abone olan ve oyunu PlayStation 4’te oynayan oyunculara her ay ücretsiz 1 milyon dolar oyun içi para ödülü de verileceği belirtiliyor. Grand Theft Auto V ile birlikte GTA Online oyununun da ayrı bir oyun olarak PlayStation 5’e geleceği ifade ediliyor. Konsolun çıkışıyla birlikte çevrimiçi oynanan yapım oyunculara 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak. PlayStation 5 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grand Theft Auto V yüksek satış rakamlarına ulaşarak oyun tarihine damga vurmuştu

İlk kez 2013 yılında Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için satışa sunulan yapım kısa süre içerisinde otoriteler tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Oyun daha sonrasında PS4, Xbox One ve PC platformları için de satışa sunulmuştu. Oyun Kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan San Andreas eyaletinde geçiyor. San Andreas, büyük ölçüde Los Angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan Los Santos adlı şehirden ve büyük kırsal alanlardan oluşuyor. Seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunuyor: Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clinton.

İlginizi Çekebilir

PUBG için çıkan önemli yeni güncelleme