reklamı kapat

POPÜLER

God Of War

PlayStation’a özel God Of War’dan hak edilen büyük başarı

Sony Interactive Entertainment’ın (SIE) yaptığı açıklamaya göre gündemden düşmeyen oyun God Of War‘ın küresel satışları, lansmanı takip eden ilk üç gün içinde inanılmaz bir seviyeye ulaştı. Son dönemin en çok konuşulan oyunu, hem yapımcı firmalar hem de oyuncuları gerçekten çok memnun ediyor.

SIE Worldwide Studios (SIE WWS) bünyesindeki Santa Monica Stüdyoları tarafından geliştirilen God Of War, biliyorsunuz sekiz yıllık bir aradan sonra oyun severlerle buluştu. Dünya çapında ve Türkiye’de büyük beğeni kazanan oyun, şimdiden PS4 tarihinin en sevilen oyunları arasında yerini aldı. Bu sevgi somut rakamlara da döküldü. Yapılan açıklamaya göre GOW, lansmanı takip eden ilk üç gün içinde 3,1 milyonu aşarak PS4 tarihinde en hızlı satışı olan birinci parti oyun unvanına sahip oldu. Birçok kişi oyunu ikonik serinin harikulade ve cesur bir şekilde yeniden tasarlanması olarak tanımlıyor. Bu yüzden özellikle Twitch yayıncılarının binlerce izleyici ile başından kalkamadığı oyun, Türkçe altyazı desteğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni God Of War şimdiden efsane oldu

Santa Monica Stüdyosu Başkanı, ve SIE Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Shannon Studstill ise şunları söyledi: “Kratos’un en yeni macerasında bizimle olmaya karar veren milyonlarca hayranımıza şahsen teşekkür etmek isterim. Gerçekten ilham verici olan desteğiniz, her gün oyunu sınırlarının ötesine geçmek için kendimizi zorlamamızın bir sebebini oluşturuyor. Santa Monica Studio’daki muhteşem ekibimize de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Ekipteki hikaye anlatma tutkusu yadsınamaz ve umarım geleneksel olana asla takılıp kalmadığımız açıkça görünüyordur. Hayranlarımızın oyundan aldıkları keyfi ve uzun yıllar hatırlanacak olan oyun içi deneyimleriyle yaşadıkları mutluluğu görmek bizi çok heyecanlandırıyor.

God of War, Türkçe alt yazı ve menü seçeneği ile, yetkili satış mağazalarından ve PlayStation Store’dan temin edilebiliyor.

İlgili Video

Konsol için hazırlanmış en ilginç aksesuar