reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Classic

PlayStation Classic almak isteyenler için etkileyici indirim

Sony’nin nostalji severler için satışa sunduğu PlayStation Classic modeli, etkileyici bir indirimle yılbaşı öncesi oyuncularla buluşuyor.

İncelemesine burada yer verdiğimiz PlayStation Classic modeli, 90’larda çocuk olanlara büyük bir nostalji yaşatıyor. 20 ön yüklü oyun ve 2 kumanda ile gelen mini konsol orijinalin yüzde 45 daha küçültülmüş hali olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak konsolun en çok eleştirilen yanlarından biri 800 TL‘lik fiyatıydı. Yılbaşı döneminde OverGame tarafından yapılan indirim ise bu fiyatı yüksek bulanlar için yeni bir alternatif sunuyor. Firmanın yaptığı açıklamaya göre 26 Ocak 2019 tarihine kadar, kullanıcılar PlayStation Classic’i 499 TL fiyatla satın alabilecek. Söz konusu indirim firmanın hem fiziksel mağazalarında hem de internet sitesi üzerinde yerini almış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Classic neler sunuyor?

Kutu içeriğinde çıkan HDMI kablosuyla cihazı alır almaz oynayabileceğiniz Classic modeli, temel bir nostalji sunuyor. Orijinal tasarımı daha kompakt boyutlarda birebir taşıyan konsol bazı eksiklikleri barındırsa da klasik oyunları beraberinde getiriyor. Cihazda yer alan oyunlar ise şu şekilde:

● Battle Arena Toshinden
● Cool Boarders 2
● Destruction Derby
● Final Fantasy VII
● Grand Theft Auto
● Intelligent Qube
● Jumping Flash
● Metal Gear Solid
● Mr Driller
● Oddworld: Abe’s Oddysee
● Rayman
● Resident Evil Director’s Cut
● Revelations: Persona
● Ridge Racer Type 4
● Super Puzzle Fighter II Turbo
● Syphon Filter
● Tekken 3
● Tom Clancy’s Rainbow Six
● Twisted Metal
● Wild Arms

İlgili video

Konsolun tanıtımı