reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Mini

PlayStation Classic’in Türkiye fiyatı belli oldu

Sony’nin minyatür PlayStation modeli PlayStation Classic Türkiye’de satışa sunuldu. 20 oyunla gelen konsol, nostalji yaşatıyor.

Nintendo’nun NES Classic ve SNES Classic modellerinin ardından Sony de modaya uydu ve PlayStation Classic modelini bizlerle buluşturdu. İlk PlayStation’ın minyatür bir modeli olan bu cihaz, orijinale kıyasla yüzde 45 daha kompakt bir gövdeyle geliyor. Yani neredeyse avucunuza sığacak olan bu cihazı tek elinizle rahatlıkla kaldırabiliyorsunuz. Nintendo’nun klasik modelleri gibi HDMI aracılığıyla basit bir şekilde monitöre bağlanan cihaz bu şekilde çalışıyor. Ayrıca bir kurulum yapmaya gerek kalmıyor çünkü konsol zaten beraberinde 20 klasik PlayStation oyununu ön yüklü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Classic Türkiye fiyatı

Kutuda halihazırda iki adet klasik PlayStation kumandasıyla gelen konsol, aynı zamanda HDMI kablosunu da kutu içeriğine dahil etmiş durumda. Teknoloji mağazalarında bugünden itibaren satışa çıkarılan konsolun Türkiye fiyatı ise 800 TL. Aralarında Metal Gear Solid, Oddworld: Abe’s Oddysee, Resident Evil Director’s Cut, Tekken 3 gibi oyunların yer aldığı konsolun içinde yüklü oyunların tamamı ise şu şekilde:

● Battle Arena Toshinden
● Cool Boarders 2
● Destruction Derby
● Final Fantasy VII
● Grand Theft Auto
● Intelligent Qube
● Jumping Flash
● Metal Gear Solid
● Mr Driller
● Oddworld: Abe’s Oddysee
● Rayman
● Resident Evil Director’s Cut
● Revelations: Persona
● Ridge Racer Type 4
● Super Puzzle Fighter II Turbo
● Syphon Filter
● Tekken 3
● Tom Clancy’s Rainbow Six
● Twisted Metal
● Wild Arms

İlgili video

PlayStation Classic tanıtım videosu