reklamı kapat

POPÜLER

Polaroid
Polaroid Mint
Polaroid Mint

Polaroid’den 16 megapiksel kameralı şipşak fotoğraf makinesi: Mint

IFA Fuarı’nda yeni teknolojik cihazlar tanıtılmaya devam ediyor. Şipşak fotoğraf makineleriyle bir döneme damga vura Polaroid, yeni şipşak fotoğraf makinesi ve taşınabilir yazıcısını tanıttı.

Polaroid Mint isimli cihaz, dijital fotoğraf makinesi ve yazıcıyı bir arada sunuyor. 16 megapiksellik görüntü sensörüyle birlikte gelen makine, 256 GB’a kadar microSD karta destek veriyor. Dahili bir selfie aynasına ve otomatik zamanlayıcı özelliğine sahip olan makinede akıllı telefonlarda olduğu gibi düşük ışıkta kullanıcılara yardımcı olacak LED flaş da bulunuyor. Polaroid, makinenin “bir ömür boyu süren anlık fotoğrafları yakalamak ve yazdırmak için her zamankinden daha kolay olduğunu söylüyor. Mürekkepsiz ZINK teknolojisini kullanan yazıcıyı da bünyesinde barındıran makinede uygulama üzerinden çerçeve eklemek de mümkün. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve sarı renk seçeneklerine sahip olan Polaroid Mint’in satış fiyatı ise yaklaşık 100 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Polaroid’in taşınabilir yazıcısının fiyatı ne olacak?

USB üzerinden şarj edilebilen ve tam dolu pille 50 çıktı basabilen yazıcı ise siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve sarı renk seçenekleriyle geliyor. Yazıcının yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 130 dolar.

İlginizi çekebilir

Nikon’un dikkat çeken yeni makinesi