reklamı kapat

POPÜLER

24 Jack Bauer

Popüler dizi 24, Jack Bauer’la ekranlara dönüyor

Jack Bauer‘ı merkezine oturtan popüler dizi 24, bir kez daha ekranlarda yer almaya hazırlanıyor.

Fox’un en popüler yapımlarından 24 bir kez daha diriltiliyor. 2002-2010 yılları arasında Kiefer Sutherland‘ın başrolünü üstlendiği yapım 8 sezon boyunca Jack Bauer’ın hikayelerini bizimle paylaşmıştı. Daha sonra 2014’te Live Another Day uzantısıyla kısa süreli mini bir seri daha yayınlandı. Son olarak 2017’de Eric Carter isimli yeni bir karakterle ilerleyen Legacy’i televizyona taşıyan Fox şimdi köklere yani Bauer’a geri dönmeye hazırlanıyor. Ancak dizide karakterle adeta bütünleşen Kiefer Sutherland’ı görmeyi bekleyenler biraz üzülebilir. Çünkü her ne kadar Bauer geri dönse de işler biraz değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genç Bauer’ın maceraları

Uzun soluklu dizilerde izleyiciler hem karakterle hem de oyuncuyla güçlü bir bağ kuruyor. Bu yüzden 24 denildi mi akla Bauer ve tabii ki Sutherland gelir. Ancak serinin de artık yeni bir soluk alması gerekiyor. Bu sebeple en klasik hamlelerden birini yapan Fox, zamanı geri sarıyor. Genç bir Bauer ile karşılaşacağımız dizi, hikayenin geçmişine odaklanıyor.

Gelişimini Howard Gordon’ın üstlendiği yeni seri, orijinal dizinin yapımcıları Joel Surnow ve Bob Cochran’ı da ekibe dahil ediyor. Proje henüz çok yeni olduğu için detaylar belli değil. Ortada bir yayın tarihi ya da oyuncu tercihi bulunmuyor anlayacağınız. Ekip pilot bölümünü hazırladıktan sonra son onaydan geçip geçmeyeceğini ise Fox belirleyecek.