reklamı kapat

POPÜLER

Kiefer Sutherland olmadan devam eden 24: Legacy yeni tanıtımıyla karşımızda [Video]

24 dizisi ekran macerasına Kiefer Sutherland olmadan devam ediyor. İsmi 24: Legacy olarak açıklanan diziden uzun bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Amerika’da yayın yapan Fox kanalı 24 dizisinin konseptini ekranlara geri döndürüyor. Gerçek zamanlı ilerleyen orijinal seri büyük ilgi görmüştü ancak Kiefer Sutherland, 24 ile yollarını ayırma kararı aldı. Oyunculuk kariyerine yeni bir dizi olan Designated Survivor ile devam ediyor.

Sutherland şimdi yerini genç bir isme bıraktı. Onun da yapımcı olarak yer aldığı 24: Legacy bu sezonda yayınlanmaya başlayacak. Başrolde Straight Outta Compton filmiyle tanınan Corey Hawkins yer alıyor. Ona Miranda Otto, Dan Bucatinsky, Anna Diop, Charlie Hofheimer ve Teddy Sears gibi isimler eşlik ediyor. Bu yapımda yeni kahraman olarak karşımıza Eric Carter çıkıyor. Eski bir askeri korucu olan Carter, Amerika’ya geri dönüyor ancak geçmişteki görevlerinden kaynaklı problemler peşini bırakmıyor. Eric böylece Amerika tarihindeki en büyük terörist saldırılardan birine engel olma mücadelesi veriyor.

24: Legacy’nin ilk bölümü Amerika’da 5 Şubat‘ta Super Bowl‘un hemen ardından başlayacak. Dizi için paylaşılan uzun tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.