reklamı kapat

POPÜLER

2018 Porsche Cayenne Alps

Porsche’den masalsı proje; Alp Dağları’nın zirvelerinde “dünyanın en yüksek showroomu”

Fransız Alpleri içerisinde yer alan bir kayak merkezinde kurulan showwom 2018 Porsche Cayenne ile bölgedeki turistlerin keyifli bir deneyim yaşamasına olanak tanıyor.

Porsche’nin geçtiğimiz yaz dönemi içerisinde dünya prömiyerini gerçekleştirdiği yeni jenerasyon Cayenne, dijitalleşen ve büyük beğeni kazanan kokpitiyle ön plana çıkmıştı. Dış tarafta ise daha çok arka bölümünde yapılan değişimle farklı bir karakter ortaya koyan Cayenne’in genel itibarıyla beklentiler seviyesinde değişimleri beraberinde getirdiğini söylemekse biraz zor. Tanıtım süreci içerisinde Almanya’da yaklaşık 75.000 euro gibi bir fiyatla satışa sunulacağı açıklanan model, Porsche’nin hayata geçirdiği enfes bir projenin merkezinde sahne almış bir şekilde karşımıza çıktı. Alp Dağları‘nın Fransa sınırları içerisinde kalan bölümünde gerçekleştirilen bu proje, Cayenne’i dünyanın en yüksek açık showroom’u içerisinde görmemize olanak tanıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Helikopterden destek alındı

Fransız Alpleri’nin önemli noktalarından birisi olan Meribel Kayak Merkezi‘nde konumlandırılan 2018 Porsche Cayenne, 2.300 metrelik rakımla birlikte dünyanın en yüksek üstü açık yapıdaki showroom’unda sergileniyor. Bölgeye turistik amaçla gidenler için “Eğlence Bölgesi” adında özel bir alan kuran Porsche, 9 Mart’a kadar test sürüşü talep edenleri bu noktaya götürüp aracın sürüş dinamiklerini kar üzerine deneyimlemesine olanak sağlıyor. Cayenne’i özel tasarım showroom’a yerleştirmek için özel bir helikopterden yardım aldığı söylenen markanın, bölgedeki ziyaretçileri etkileyeceğine hiç şüphe yok. 2018 Porsche Cayenne ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.