reklamı kapat

POPÜLER

Assassin’s Creed Valhalla

PS5 ve Xbox Series X’e de gelecek Assassin’s Creed Valhalla duyuruldu [Video]

Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla‘yı duyurdu. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre Assassin’s Creed Valhalla, PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4 ve PC platformları için satışa sunulacak.

Oyunun yeni nesil oyun platformu Stadia için de piyasaya sürüleceğini belirtelim. Bir Viking deneyimi sunan oyun, oyuncuları İngiltere’nin acımasız Karanlık Çağlarına bırakıyor. Oyunculara güzel ve dinamik bir açık dünya sunan yapımda oyuncular baskınlar, yerleşim yerlerini genişletme, güçlerini pekiştirme ve etkilerini yayma gibi yeni özelliklerden yararlanabiliyor.

Oyuncular erkek ya da kadın Eivor olarak oynamayı seçebiliyor ve saç, dövme, savaş boyası ve teçhizatı özelleştirme yeteneği de dahil olmak üzere farklı özelleştirme araçlarına erişebiliyor. Siyasi ittifaklar, savaş kararları ve diyalog seçimleri Assassin’s Creed Valhalla dünyasını etkileyebiliyor.  Oyuncular çok ihtiyaç duydukları ganimetler ve kaynaklar toplamak adına viking gemilerini kullanarak belli yerlere baskınlar yapabiliyor. Oyunun Gold, Ultimate ve Collector’s Sürümleri ve Ubicollectibles sürümleriyle geleceğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Assassin’s Creed Valhalla oyununu geliştiricisinden açıklama

Assassin’s Creed Valhalla’nın Yaratıcı Yönetmeni Ashraf Ismail, “Oyuncuların önlerindeki inanılmaz Viking yolculuğunu deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. “Bir Viking akıncısı ve bir klan lideri olarak Eivor’un yerinde olacak olan oyuncular, İngiltere’yi ele geçirmek için bir güç mücadelesinin ortasındayken yeni bir ev kurma çelişkisiyle karşı karşıya kalacaklar.”