reklamı kapat

POPÜLER

Rambo’ya Hindistan yorumu geliyor

Sylvester Stallone‘un hayat verdiği Rambo aradan geçen uzun zamana rağmen büyük ilgi görmeyi sürdürüyor. Öyle ki seri bir kez daha sinemaya dönmeye hazırlanıyor. Fakat bu sefer yeni proje Hindistan‘dan geliyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz sene Rambo serisinin devam edeceği ancak başrolde Sylvester Stallone’un yer almayacağı açıklanmıştı. Aksine yeni bir kahramanın beyaz perdeye taşınması amaçlanıyordu. Bu fikrin Rambo hayranları tarafından benimsenmemesinin ardından asıl gelişme Hindistan cephesinde yaşandı.

Original Entertainment ve Millennium Films’in 2013’te yaptığı anlaşmanın ardından Rambo, Bollywood tarafından yeniden sinemaya aktarılıyor. Bu projenin yönetmenliğini Siddharth Anand üstleniyor. Başrolde ise genç oyuncu Tiger Shroff yer alacak. Hindistan’nın tanınan isimleri arasında yer alan Shroff’un aynı zamanda dövüş sanatları konusunda uzman olduğu dile getiriliyor. Tüm bunlar yeteri kadar artı sağlamazmış gibi ilk postere baktığımızda onun tam anlamıyla Rambo havasına büründüğünü görüyoruz.

Hindistan’a taşınan hikayede bazı detaylar da değişecek. Hindistan Silahlı Kuvvetleri’nin özel ekibinde görev yapan Rambo uzun bir sürenin ardından ülkesine geri dönecek. Savaşın Hindistan’ı kaosa sürüklediğini görecek. Hayatta kalabilmek için ise Himalaya Dağları’nın zorlu koşullarına karşı mücadele vermesi gerekecek.

Her şey planlandığı gibi giderse Rambo’nun Bollywood versiyonu için çekimler Şubat 2018‘de başlayacak. Filmin yine 2018’de gösterime girmesi umuluyor.