reklamı kapat

POPÜLER

Realme 9 Pro Plus

Realme 9 Pro Plus, yerleşik nabız sensörü ile geliyor

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, ürün gamına çok yakında Realme 9 Pro ve 9 Pro Plus modellerini dahil edecek.

Advertisement

Yolda olan Realme 9 Pro üstüne konumlandırılacak 9 Pro Plus, firmanın hemen aşağıdaki resmi paylaşımına göre yerleşik olarak nabız sensörüne sahip olacak. Telefon nabız değerlerini direkt olarak ekrana entegre parmak izi sensörü üzerinden okuyacak. Burada yapılan tüm taramaları hafızasına alacak telefon, bu konuda bilimsel bir seçenek ise olmayacak. Nabız sensörü günümüzde artık en basit akıllı bileklik ya da akıllı saat modellerinde dahi bulunuyor ve normal kullanıcılar için pek de büyük bir önem arz etmiyor. Realme Türkiye’den ise telefonlar hakkında şu resmî açıklama yapılıyor:

“Realme’nin Sayı Serisi çok yakında yeni versiyonları ile gelmeye hazırlanıyor. İlk Pro+ ürünü de dahil olmak üzere yeni 9 Pro Serisi’ni küresel pazara sunacak ve 5G’nin tüm ayrıntılarını da bekleyenleri ile paylaşacak. realme 9 Pro Serisi, Hepsi Bir Arada 5G Sistemi ve en yeni MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci ile ilkler arasına girecek.

realme 9 Pro+, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemcili Dünyanın İlk Akıllı Telefonlarından

Küresel anlamda kullanıcılarına son teknoloji ve en iyi kaliteyi ulaştırmayı öncelik haline getiren realme, 2020’den itibaren dünya çapındaki kullanıcılarına şaşırtıcı performansa sahip 5G destekli akıllı telefonlar sunmaya da başladı. Ve bu sefer 9 Pro Serisi ile, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci’ye sahip ilk akıllı telefonlar arasına girmenin avantajını yaşayarak, 5G ağlarını destekleyecek.”

 

İlginizi Çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın