reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air

Realme Buds Air kablosuz kulaklık satın almayı düşünenlere indirim kampanyası

Realme Buds Air kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız size güzel bir haberimiz var. Piyasa fiyatı 549 TL olan kablosuz kulaklığın fiyatında indirime gidildi.

Şu anda 399 TL fiyatla satılan kulaklık fiyat performans odaklı bir kablosuz kulaklık olarak göze çarpıyor. Kablosuz şarj teknolojisine destek veren şarj kutusuyla gelen kulaklık Bluetooth 5.0 teknolojisinden yararlanıyor. R1 olarak adlandırılan özel bir çipten güç alan Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Kulaklık AirPods modellerinde de olduğu gibi, kulağınızdan çıkardığınız zaman müzik otomatik olarak duruyor. Şarj kutusu ile 17 saatlik bir pil ömrü sunan Realme Buds Air’ın kendi ömrü ise 3 saat.

Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor. Beyaz, sarı ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunan model renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Kulaklık özel oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye (Tam olarak 120 ms) getirebilen getirebiliyor. Her bir kulaklığın ağırlığı ise 4,2 gram.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Buds Air uygun fiyatıyla göze çarpıyor

Kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilerek kullanılmaya başlanabiliyor. Uygun fiyata tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için indirimin dikkat çekici olduğunu söyleyelim.

İlginizi Çekebilir

SpaceX bugün önemli bir başarı ilan etti