reklamı kapat

POPÜLER

delfast elektrikli motosiklet Delfast Cross Dirt

Rekortmen Delfast’tan araziye özel yeni elektrikli motosiklet: Cross Dirt

Hız ve menzil konusunda rekor kıran elektrikli bisiklet modelleri bulunan Delfast, bu sefer elektrikli motosiklet Cross Dirt ile karşımızda.

Tam 80 km/s hıza çıkabilen ve 320 km menzil sunan elektrikli bisiklet modeli ile büyük ses getiren Delfast, yeni geliştirdiği elektrikli motosiklet Cross Dirt ile direkt olarak arazi eğlencesine odaklanıyor. Firmanın bisikletlerinde de kullandığı tasarım yapısını benimseyen motosiklet, 19 inç jantlar üzerine kuruluyor ve arkada yer alan 3.000 watt gücündeki motoruyla 80 km/s hıza çıkabiliyor. Arazi lastikleri bulunan ve orta ile önde yüksek darbelere dayanıklı süspansiyon sistemleri kullanan model, çiftli disk fren sistemiyle dikkat çekiyor ve model için iki farklı pil paketi sunuluyor. Bir pil paketi 120 km, daha büyük olan diğeri ise tam 280 km menzil getiriyor. Bu rakamlar gerçekten iyi görünürken, motosikletin büyük pil ile ağırlığı 62 kg seviyesinde yer alıyor. 135 kg taşıma kapasitesi bulunan Delfast Cross Dirt, yerleşik olarak LED aydınlatmaya sahip ve bünyesindeki GPS birimiyle çalınmalara karşı koruma getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Delfast Cross Dirt elektrikli motosiklet herkese hitap etmiyor

Ekim ayında üretime alınacak modelin ön sipariş fiyatı 3.699 euro seviyesinde yer alıyor. Daha sonra fiyatın 4.699 euro seviyesine çıkacağı aktarılıyor. Daha büyük pil paketi içinse kişilerin 339 euro vermesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da bisiklet gibi elektrikli scooter