reklamı kapat

POPÜLER

Hispano Suiza Carmen

Renk paletiyle ortalığı karıştıran Hispano Suiza Carmen versiyonuna yakından bakın

Tüm dikkatleri üzerine çeken bu Hispano Suiza Carmen versiyonu, ünlü otomobil koleksiyoneri Michael Fux’un özel sipariş rengiyle asfalta inecek.

Süper otomobil klasmanın faaliyet gösteren butik üreticiler, Lamborghini, Ferrari veya Bugatti kadar sık gündeme gelmiyor. Ama bu durum, bu ekiplerin ortaya çıkarttığı modellerin etkileyici olmacağı anlamına da gelmiyor elbette. İspanya merkezli olarak faaliyet gösteren Hispano Suiza‘yı son olarak 2019 yılında sizlerin karşısına çıkarmıştıki. O dönem Maguari HS1 adını verdiği modeliyle dikkatleri üzerine çeken marka, benzer bir süreci 2021 yılında tekrar gerçekleştirecek gibi görünüyor. Ünlü otomobil koleksiyoneri Michael Fux’un özel sipariş rengiyle asfalta inecek olan Carmen, karakteristik tasarım dinamiklerinin yanında rengiyle de bir hayli ilgi çekecek gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hispano Suiza Carmen kokpit parçalarıyla da dış dünyayı yansıtıyor

Sipariş süreci tamamlanan otomobilin nasıl görüneceğine dair ilk detaylar bizzat, İspanyol üreticinin sosyal medya hesaplarından gönderildi. Aracın elektronik ortamdan fotoğraflarını paylaşan Hispano Suiza, Mart 2021’de kişiselleştirilmiş Carmen hyper GT’yi Michael Fux’a teslim etmeyi planlıyor. Fotoğraflarda karşımıza çıkan rengin, koleksiyonerin diğer araçlarında da kullanılmış olması ortaya uyumlu bir set çıkartma fikrini çıkartıyor. Michael Fux’un Carmen’i direksiyon simidi, kapı panelleri, tavan döşemesi, halılar ve daha birçok parçaso özel fuşya tonuna sahip olacak.

İlginizi çekebilir

Lamborghini Huracan EVO Spyder