reklamı kapat

POPÜLER

Honor Huawei

Resmi açıklama geldi; Honor, Huawei’den ayrılıyor mu?

Huawei‘nin alt markası Honor, gençlere yönelik akıllı telefonlar ile oldukça öne çıkıyor. Türkiye’de de yer alan firma, Huawei‘den ayrılıyor mu?

Honor, Huawei’den aldığı teknolojiler ve güç ile fiyat-performans oranı çok yüksek akıllı telefonlarla karşımıza çıkıyor. Ancak yakın zamanda bunun değişeceği ve firmanın yoluna “tamamen” bağımsız olarak devam edeceği söylenmişti. Firmanın başkanı Zhao Ming ise bir açıklama yaparak bu söylentilerin kesinlikle doğru olmadığını belirtiyor. Huawei’ye bağlı olarak yollarına devam edeceklerini belirten Ming, yönetim tarafında ise bağımsız olduklarını ve bunu koruyacaklarını söylüyor. 2013 yılında spesifik pazarlarda Xiaomi gibi firmalarla mücadele etmesi için kurulan Honor, biliyorsunuz çok iyi satış rakamlarına ulaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor en son Play modelini Türkiye’de satmaya başladı

Oyuna yönelik geliştirilen akıllı telefon Play, Türkiye pazarına da giriş yaptı. Hepsiburada gibi satış kanallarına gelen telefon, 2.800 TL gibi iddialı bir fiyata sahip. Gücünü Kirin 970 işlemciden ve 4 GB / 6 GB RAM’den alan model, dahili depolamasını microSD üzerinden 256 GB’a çıkarabiliyor. Bünyesinde 3.750 mAh bir pil bulunan telefon, arkasında çiftli kamera sistemi taşıyor. Burada 16 megapiksel F2.2 + 2 megapiksel F2.4 kurulumu yer alıyor. Telefonun önünde ise 16 megapiksel F2.0 kamera karşımıza çıkıyor. Modelin en önemli özelliği olaraksa GPU Turbo teknolojisi karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yukarıda bahsettiğimiz oyun odaklı telefonu