reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Volkswagen Amarok

Resmi detaylar üzerinden geliştirilen yeni Volkswagen Amarok tasarım çalışması

Kısa süre önce paylaşılan ilk resmi detayları üzerinden gündemini yaratmaya başlayan yeni Volkswagen Amarok, bağımsız tasarımcıları da artık radarında.

Geçtiğimiz hafta içerisinde kendisiyle ilgili paylaşılan ilk resmi detayları üzerinden gündeme gelen yeni Volkswagen Amarok için bekleyiş süreci devam ediyor. 2022 model yılıyla geleceğine dair detayların ışığında değişen tasarım karakteri üzerinden meraklılarının ilgisini çekmeyen başlayan Amarok, yeni nesil Ford Ranger ile ortak altyapı üzerine geliştirilecek. Volkswagen’in yıllık medya konferansında gösterimi yapılan tek karelik görselin ardından beklediğimiz gibi bağımsız tasarımcılar da harekete geçti. Geçtiğimiz süreçte de çeşitli çalışmalarını sizlerle paylaştığımız Kolesa tarafından hayata geçirilen tasarım, seri rüetime nispeten dah yakın dinamikleri beraberinde getiriyor. Modelle ilgili teknik özellikler ise hala beklentilerden ibaret.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Volkswagen Amarok hakkında masada görünenler

Halihazırda elektrikli modellerin öncülüğünde devam eden gündem hareketliliği artık yeni Amarok üzerinden yaşanıyor. Güney Amerika merkezli olarak satışlarına başlanacak olan kompakt SUV modeli Nivus ile birlikte ortaya çıkan render çizimleri, Almanya merkezli üreticinin araç üzerindeki tasarımsal dinamikleri hangi noktalar üzerine şekillendireceğini net bir şekilde ortaya koydu. Yeni Ford Ranger‘a da ışık tutacak donanımlarla birlikte önemli beklentileri beraberinde getirecek olan Amarok’un 2022’de kademeli olarak satışa sunulması bekleniyor. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Bataryanız ona emanet; Volkswagen mobil şarj robotuyla tanışın